Produkty

Diana / Krokant mit Krautern

przeznaczenie karmy: wartość odżywcza i podaż energetyczna karmy jest właściwa dla młodych psów (od ok. 12 tygodnia życia), dorastających / juniorów, dorosłych psów u których priorytetem jest utrzymanie wzorowej kondycji psychofizycznej, psów obu płci przygotowywanych do reprodukcji, psów aktywnych, psów wystawowych.

wskazania specjalne: młode psy w fazie dynamicznego wzrostu, psy z wrażliwym przewodem pokarmowym bez tła alergicznego. Psy ras brachycefalicznych i molosowate, ras olbrzymich z uwagi na częste problemy od strony układu pokarmowego i zagrożenie skrętu żołądka. Psy wymagające specjalnej, bogatej, wysoce strawnej diety.

charakterystyka karmy: Krokant mit Krautern to bogata w substancje odżywcze karma uzupełniona mieszanką cennych ziół. Skoncentrowana na bogactwie naturalnych składników karma zapewnia prawidłowy i nie zakłócony rozwój młodego psa, kondycję, zdrowie i zdolność do reprodukcji psów dorosłych. Wspiera procesy naturalnej bioregulacji zachodzącej w organizmie psa.

Wytworzona metodą kalt gepresst, czyli wyciskania na zimno. Ograniczenie do niezbędnego minimum obróbki cieplnej pozwala zachować pełną wartość składników karmy, nie redukuje zawartości cennych witamin i ważnych mikroelementów.

Komentarze

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować.