Produkty

Diana / Krokant mit Krautern Jumbo

przeznaczenie karmy: Duże granule dla przedstawicieli dużych i olbrzymich ras. Wartość odżywcza i podaż energetyczna karmy jest właściwa dla młodych psów, dorastających / juniorów, dorosłych psów, u których priorytetem jest utrzymanie wzorowej kondycji psychofizycznej, psów obu płci przygotowywanych do reprodukcji, psów aktywnych, psów wystawowych.

wskazania specjalne: młode i rosnące psy, psy z wrażliwym przewodem pokarmowym bez tła alergicznego. Psy ras dużych - brachycefalicznych i molosowate, psy ras olbrzymich z uwagi na częste problemy od strony układu pokarmowego i zagrożenie skrętu żołądka. Psy wymagające specjalnej, bogatej, wysoce strawnej diety.

charakterystyka karmy: Krokant mit Krautern Jumbo to bogata w substancje odżywcze karma uzupełniona mieszanką cennych ziół. Skoncentrowana na bogactwie naturalnych składników karma zapewnia prawidłowy i nie zakłócony rozwój młodego psa, kondycję, zdrowie i zdolność do reprodukcji psów dorosłych. Wspiera procesy naturalnej bioregulacji zachodzącej w organizmie psa.

Wytworzona metodą kalt gepresst, czyli wyciskania na zimno. Ograniczenie do niezbędnego minimum obróbki cieplnej pozwala zachować pełną wartość składników karmy, nie redukuje zawartości cennych witamin i ważnych mikroelementów.

Komentarze

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować.