Produkty

Diana / F21 (płatkowa)

przeznaczenie karmy: karma F21 Diana w formie płatków / musli przeznaczona jest do żywienia psów dorosłych o niskiej aktywności fizycznej, psów w podeszłym wieku - seniorów, psów z problemem nadwagi - psów otyłych, psów po zabiegu kastracji - psów wysterylizowanych mających tendencję do tycia.

wskazania specjalne: forma płatków - musli jest bardzo dobrze tolerowana i trawiona. Zawartość białka 21% i optymalna ilość innych substancji ważnych dla organizmu składa się na produkt dedykowany psom wymagającym diety nie obciążającej przewodu pokarmowego, szybko i łatwo strawnej, o umiarkowanej podaży energetycznej. Zalecana jako alternatywa do tradycyjnych karm w granulach u psów miewających problemy z ich akceptacją.
Psy ras brachycefalicznych i molosowate, ras olbrzymich z uwagi na częste problemy od strony układu pokarmowego i zagrożenie skrętu żołądka. Psy wymagające specjalnej, bogatej, wysoce strawnej diety.

charakterystyka karmy: F21 Diana Flakes wysoce akceptowalna karma o obniżonej wartości energetycznej dla psów w formie płatków / musli. Karma została wytworzona i spreparowana w sposób pozwalający dostarczyć bogaty w substancje odżywcze posiłek o obniżonej wartości energetycznej, zachowując jednocześnie najwyższą możliwą strawność.
Wartość energetyczna i odżywcza pozwala na stosowanie z powodzeniem karmy w żywieniu psów seniorów, psów po sterylizacji, psów z nadwagą, dorosłych psów o umiarkowanej / niskiej aktywności fizycznej.

Komentarze

Aby móc dodać komentarz musisz się zalogować.