Aktualności

03.01.2007 - Witamy serdecznie w nowym sklepie.Witam serdecznie miłośników psów, łowiectwa, strzelectwa i podobnych im pasji.

Nazywam się Kacper Potocki i wraz z moją rodziną postaramy się zapewnić Wam najwyższej klasy internetową obsługę.

Wraz z rodzicami prowadzę hodowlę jamników szorstkowłosych www.MojeJamniki.pl. Rodzina nasza jest wyjątkowa ze względu na swoje bardzo szerokie, acz podobne zainteresowania. Ojciec jest leśnikiem i myśliwym, mama to patronka hodowli "z Nieokiełznanych", ja jestem zapalonym wędkarzem, psiarzem i miłosnikiem przyrody. Najmłodszy brat pasjonuje się strzelecwem sportowym, a średni to typowy podróżnik (teraz mieszka w Australii i poznaje tamtejszą faunę i florę). Ogromną wspólną pasją wszystkich nas Potockich jest fotografowanie. Dlatego w tym sklepie spotkacie bardzo wiele różnorodnych i ciekawych produktów!

Klientami docelowymi są właściciele psów, myśliwi oraz wszyscy miłośnicy przyrody i przygody w szerokim tych słów znaczeniu. Znajdziecie tu: odzież, obuwie, wyroby skórzane, lornetki, latarki, lunety, noże, akcesoria łowieckie, wyroby papiernicze itd. Dla miłośników psów mamy: karmy, przysmaki, gryzaki, zabawki, smycze, obroże, kagańce, kosmetyki, witaminy, inne akcesoria itd.

Pełną ofertę poznacie w okolicy maja. Do tego czasu zaglądajcie do naszego sklepu, gdyż pojawiać się będą coraz to nowe działy.

Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie ...

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie