Aktualności

12.11.2007 - Kilka nowości w zimowe dni ...

Witam serdecznie po długiej przerwie. Bardzo mocno pracowaliśmy ostatnimi tygodniami, aby jeszcze w listopadzie pochwalić się nową, rozbudowaną ofertą. Już w tej chwili można kupić u nas karmy 45 marek! Obiecujemy, że do końca roku pojawi się 5 nowych :)

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy kilka maili z prośbą o wprowadzenie na stronę karm popularnych. Nie mogliśmy nie posłuchać Waszych próśb i marki takie jak Chappi oraz Frolic zostały wprowadzone. Niebawem dojdą jeszcze Friskies i Darling o które tez kilka osób pytało.

Z nowości pojawia się marka Canido, która jest młodszą siostrą takich niemieckich karm jak Bewi Dog czy Belcando. Canido oferowana jest w 4 rodzajach - dla psów młodych, dla psów dorosłych (bytowa), dla psów pracujących lub polujących oraz dla psów wrażliwych. Canido sprawdza się w przypadku psów uczulonych na sztuczne probiotyki, co zostało już wstępnie sprawdzone wśród zaprzyjaźnionych hodowli.

W sklepie pojawia się też ogromna grupa doskonałych jakościowo, kanadyjskich karm Happy Paws, Pet Time, K-9 oraz Nutram. Karmy zostaną w najbliższym czasie przez nas przetestowane. Szczególnie K-9 oraz Nutram mogą swoim składem doprowadzić do łez niektórych "dobrych" producentów.

Pojawia się też kilka cennych promocji:

     - wybrane karmy Biomil Mini dla Yorków oraz Biomil Sensible

     - niemal wszystkie gatunki karmy Orijen w workach 7kg i 13,5kg

     - nowość na polskim rynku - karmy WildLife

     - niezwykłe jakościowo karmy czeskiej firmy Calibra !

     - Purina Adult Lamb&Rice 15kg + 3kg

Serdecznie dziękujemy Wam za kolejne zdjęcia. Galeria rozwija się coraz lepiej. Proszę o podsyłanie kolejnych fotografii. Nagrodę w postaci kompletu puszek Saturn Petfood otrzymuje Pan Jan Dwornik ze Świętochłowic. Serdecznie gratulujemy, paczkę dostarczymy jeszcze w tym tygodniu.

To na co chciałbym zwrócić uwagę w tym mailingu, to zastosowanie odpowiedniej karmy w chłodne dni, a ogólniej mówiąc zimą. Psy dorosłe, które są trzymane na dworze powinny być karmione karmę typu Energy, Sport, Activity. Pomoże to przetrzymać im ciężkie zimowe dni w lepszej kondycji. Szczeniaki ras małych i średnich powinny dostawać dawkę zwiększoną o około 25%, natomiast szczenięta i psy młode ras dużych powinny mieć wymienioną karmę na bardziej kaloryczną - identyczną, ale dla ras średnich. Pamiętajmy tylko o stosowaniu dodatków wspomagających stawy. Zadbajmy też, aby nasze psy tej zimy miały jak najlepsze warunki cieplne, a przede wszystkim nie były narażone na przeciągi.


Pozdrawiam,
Kacper Potocki

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie