Aktualności

17.05.2014 - Serdecznie zapraszam na majowy konkurs fotograficzny

 

Dzień dobry. Pragnę zachęcić was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Obecnie mamy środek maja, przyroda już na dobre rozkwitła. Patrząc za okno widzę nasyconą zieleń i z jednej strony raduję się, bo jest piękna, z drugiej jednak smucę, gdyż za trzy tygodnie zieleń nie będzie już tak świeża. Dlatego wpadłem na pomysł, aby wykorzystać ten czas i utrwalić nieco świeżości na fotografiach.

Zachęcam was więc do pstrykania zdjęć. Tematem jest Pies i majowa zieleń! Macie czas do ostatniego dnia maja, do godziny 24:00, aby nadesłać jedną fotkę. Przysyłajcie prace na adres firmowy salon@dogspassion.pl. Zaraz, na początku czerwca ocenię z żoną i córeczką zdjęcia i wybiorę jedno lub dwa, które zostaną nagrodzone. Opublikuję wyniki wraz ze wszystkimi zdjęciami, które nadeślecie.

Właśnie... co będzie nagrodą? Główną nagrodą będzie sucha karma dla psa marki Tropifit. Zwycięzca wybierze sobie czy chce karmę dla szczeniaka małej lub dużej rasy, czy chce dla psa dorosłego małej lub dużej rasy. Za ewentualne drugie miejsce nagrodą będzie komplet smakołyków Smako, Maced i Brit Care.

Serdecznie zapraszam do fotografowania. Macie czas do końca maja. Już nie mogę się doczekać waszych prac, bo zawsze mnie czymś zaskoczycie. Pomysłowość na pierwszym miejscu - pamiętajcie, że to dla mnie jest najważniejsze.

Powodzenia!
Kacper Potocki

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie