Aktualności

02.07.2014 - Canivera City Dog Formuła - co to takiego?

 

Psy dużo silniej niż ludzie narażone są na wchłanianie zanieczyszczeń pochodzących ze spalin samochodowych czy zatruwanie organizmów przez oleje osadzające się na ulicach i chodnikach. Powszechny u nich zwyczaj lizania łap zwiększa ilość toksyn dostających się do organizmu. Ponadto, tryb życia niezgodny z ich naturalnymi, ewolucyjnie ukształtowanymi procesami biologicznymi, niewłaściwe odżywianie oraz problemy genetyczne wynikające z selektywnego krzyżowania wpływają na zmniejszoną odporność organizmu psa, a tym samym większą skłonność do alergii, chorób przewlekłych oraz większą podatność na zatrucia.

POZNAJ WSZYSTKIE KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z ZASTOSOWANIA FORMUŁY CITY DOG:

Formuła City Dog zawiera montmorylonit, produkt pochodzenia naturlnego z wysoką zawartością jonów magnezu oraz sodu. Zbudowany jest z trójwarstwowych, bardzo reaktywnych pakietów. Dzięki temu, w przewodzie pokarmowym psa drobinki montmorylonitu o mikronowej wielkości wiążą patogeny, mykotoksyny, jak również metale ciężkie (np.: arsen, bizmut, nikiel, rtęć itp.) zagrażające zdrowiu i życiu zwierzęcia. W takiej, nieaktywnej formie szkodliwe związki są transportowane wraz z resztkami jedzenia i wydalane z kałem z organizmu.

GŁÓWNE KORZYŚCI:

- zapobiega biegunkom, przez wiązanie nadmiaru wody
- oczyszcza organizm z toksyn, metali ciężkich oraz bakterii patogennych (silne właściwości wychwytywania zanieczyszczeń z organizmu, wykazuje działanie selektywne: wykazuje większe powinowactwo do bakterii patogennych niż do dobroczynnych bakterii obecnych w przewodzie pokarmowym)
- powoduje lepsze wykorzystanie nieorganicznych dodatków zawierających azot (niezbędny do syntezy białek)
- zwiększa przyswajalność składników pokarmowych
- usprawnia leczenie stanów zapalnych przewodu pokarmowego np.: wrzodów
- zastosowanie przy leczeniu niektórych rodzajów alergii
- właściwości antymikrobiologiczne, skuteczność częściowo porównywalna z antybiotykami
- stosowane przy leczeniu reumatyzmu, artretyzmu i uszkodzeń kostno-mięśniowych

Zestaw naturalnych ekstraktów roślinnych pochodzących z cytrusów, goździków, kurkumy, rozmarynu i winorośli stanowiących kompletną ochronę przed działaniem wolnych rodników na poziomie komórkowym

FAZA I

Osłania komórki z zewnątrz tworząc barierę ochronną. Pierwszy poziom ochrony zapewniony jest przez grupę antyoksydantów zewnętrznych tworzących barierę ochronną wokół błony komórkowej. Wychwytują one wolne rodniki atakujące komórkę z zewnątrz, wiążą je i uniemożliwiają przenikanie do wnętrza komórki.

FAZA II

Chroni komórkę wewnątrz przed wolnymi rodnikami. Druga faza to obrona wewnętrzna przed oksydantami endo- i egzogennymi. Polega na dezaktywowaniu wolnych rodników, które znalazły się wewnątrz komórki. Zapobiega to mutacjom w DNA oraz opóźnia procesy starzenia.

FAZA III

Po śmierci komórki, chroni sąsiednie przed toksynami i ubocznymi produktami przemiany materii. Trzeci wymiar działania Immune Protection polega na unieszkodliwianiu toksyn i ubocznych produktów przemiany materii po śmierci komórki i jej rozpadzie. Toksyny wiązane są przez trzecią grupę wolnych rodników i uniemożliwiają zatruwanie sąsiednich komórek.

Jesli jesteś zainteresowany karmami Canivera, które posiadają formułę City Dog, kliknij w ten link: http://dogspassion.pl/pl/producers-2-275-canivera.html

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie