Aktualności

06.08.2014 - Zapraszam na wakacyjny konkurs fotograficznyDzień dobry. Pragnę zachęcić was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Mamy wakacje, można spędzać długi czas na łonie natury z psem. To doskonały pretekst, by wyjąć aparat lub wykorzystać telefon, by zrobić kilka wakacyjnych zdjęć z naszym czworonogim przyjacielem. Wymyślcie coś co mnie zaskoczy. Coś co będzie czyniło fotkę wyjątkową.

Zachęcam was więc do pstrykania zdjęć. Tematem jest Pies na wakacjach! Macie czas do ostatniego dnia sierpnia, do godziny 24:00, aby nadesłać jedną fotkę. Przysyłajcie prace na adres firmowy salon@dogspassion.pl. Zaraz, na początku września ocenię z żoną i córeczką zdjęcia i wybiorę jedno lub dwa, które zostaną nagrodzone. Opublikuję wyniki wraz ze wszystkimi zdjęciami, które nadeślecie.

Właśnie... co będzie nagrodą? Główną nagrodą będą witaminy marki XtraCare w paście oraz komplet smakołyków Maced i Smako. Za ewentualne drugie miejsce nagrodą będzie komplet smakołyków Rasco i Alpha Spirit.

Serdecznie zapraszam do fotografowania. Macie czas do końca sierpnia. Już nie mogę się doczekać waszych prac, bo zawsze mnie czymś zaskoczycie. Pomysłowość na pierwszym miejscu - pamiętajcie, że to dla mnie jest najważniejsze.

Powodzenia!
Kacper Potocki

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie