Aktualności

09.10.2014 - Konkurs! Do wygrania trzy worki karmy Canivera!

 

Dzień dobry. Mam przyjemność wraz z producentem karmy Canivera ogłosić konkurs. Zadanie konkursowe jest łatwe i każdy może wziąć w nim udział. Wymaga jedynie wykazania się odrobiną kreatywnego myślenia. Zadanie polega na wymyśleniu hasła reklamowego dla karmy Canivera. Aby bliżej zapoznać się z produktami tej marki warto odwiedzić stronę www.canivera.pl. Wymagania co do hasła reklamowego nie są określone. Macie pełną dowolność jeśli chodzi o długość i treść. Spośród wszystkich nadesłanych propozycji wybierzemy trzy najlepsze. Każde z tych haseł zostanie nagrodzone opakowaniem o wielkości 3kg karmy Canivera. Będzie możliwość wybrać rodzaj karmy wedle wieku i wagi psa.

Proszę o nadsyłanie propozycji haseł reklamowych na adres mailowy salon@dogspassion.pl. Konkurs zostanie zakończony w piątek, 24 października o północy.

Pragnę podziękować producentowi karmy Canivera za sponsoring, a Was zachęcić do licznego brania udziału w tej zabawie. Udostępniajcie proszę ten konkurs na portalach społecznościowych.

Kacper Potocki

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie