Aktualności

19.08.2008 - Orijen – U nas najtaniej w kraju !!!

Bardzo miło jest mi poinformować, że od tej chwili ceny na duże worki karmy Orijen Adult, Puppy oraz Puppy Large, zostały obniżone aż o 30%! Jest to najniższa cena na Orijena w kraju. Obiecujemy też, że nie pozwolimy nikomu nas przebić. Jeśli będziecie mieli sygnały, że jakiś ze sklepów obniżył ceny Orijena poniżej naszych cen, prosimy o kontakt, a macie pewność, że to my Wam sprzedamy taniej tę karmę !!! Orijen tylko u nas tak tanio, zapamiętajcie proszę. Woki są oczywiście oryginalne, świeżutkie, prosto z Kanady! Zapraszamy do zakupów, gdyż Orijen to obecnie najlepsza karma dostępna w Polsce i jedyna, która nie posiada w ogóle zbóż. Tylko mięso, warzywa i owoce! Pod spodem specyfikacja tych trzech rodzajów karm, które można kupić w tak korzystnej cenie.

Orijen Puppy:

Z natury wynika, że wszystkie szczenięta są zwierzętami mięsożernymi z wyboru, co oznacza, że rozwijają się one dobrze na zróżnicowanej diecie, składającej się z mięsa i z mniejszych ilości owoców, warzyw oraz traw i są przystosowane do wykorzystywania białka jako źródła energii. Wysokobiałkowy, z niską zawartością węglowodanów i bez zbóż, ORIJEN PUPPY's odzwierciedla bogatą, różnorodną i zbilansowaną dietę z mięs, owoców, warzyw i traw, którą szczenięta i młode psy spożywałyby żyjąc dziko. ORIJEN, zrobiony z wysokobiałkowego mięsa spożywczego (co najmniej 70%) z kurczaków karmionych ziarnem, świeżo złowionych białorybów i z całych świeżych jajek, jest biologicznie odpowiednią dietą dla Twojego szczenięcia. Nie ma tam żadnych ziaren i węglowodanów, które są dla szczeniaka nieodpowiednie. W miejsce ziaren, ORIJEN zawiera pełen zestaw miejscowych owoców i warzyw (minimum 30%), które dostarczają naturalnych przeciwutleniaczy i związków chemicznych, zawartych w roślinach, pomagających w zdrowym wzroście i rozwoju. Mieszanka mięsa z kurcząt, olejów słonecznikowego, lnianego i z łososia, dają naturalną, podstawową równowagę kwasów tłuszczowych - łącznie z DHA i EPA, które odgrywają doniosłą rolę w budowie błon komórkowych, rozwoju zdolności poznawczych, a także zdrowia skóry i sierści. Wypełniając lukę między dobrym odżywianiem i ogólnym, dobrym samopoczuciem fizycznym, miejscowe rośliny łącznie z Prawoślazem, Łopianem, korzeniem Cykorii, Pokrzywą i Ostem, które powtarzają naturalną dietę psa, pomagają łagodzić, odżywiać i tonizować przewód pokarmowy, a oprócz tego wzmacniają wątrobę i kontrolują poziom insuliny. Przeczytaj listę naszych składników, a sądzimy, że się zgodzisz: biologicznie odpowiedni ORIJEN PUPPY stanowi naturalną i smaczną drogę do zapewnienia długiego i zdrowego życia dla twojego szczeniaczka.

Orijen Puppy Large:

Ze swej natury wszystkie szczenięta potrzebują wysokobiałkowej diety, opartej na świeżym mięsie i niewielkiej ilości węglowodanów. Bez ziaren i z niską zawartością węglowodanów, ORIJEN nie jest podobny do innych rodzajów karmy dla szczeniąt i gwarantuje, że twoje duże szczenię wyrośnie na ładnego, zdrowego i silnego psa. ORIJEN, zrobiony z wysokobiałkowego mięsa spożywczego (co najmniej 70%), z dużą ilością dodatków świeżego mięsa z kurczaków, karmionych ziarnem, świeżo złowionych białorybów i z całych świeżych jajek, zapewnia zaspokojenie wszystkich potrzeb rosnącego szczenięcia. Nie ma tam żadnych ziaren i węglowodanów, które są dla szczeniaka nieodpowiednie.W miejsce ziaren, ORIJEN zawiera pełen zestaw miejscowych owoców i warzyw (minimum 30%), które łatwo podlegają strawieniu przez szczenięta i dostarczają naturalnych przeciwutleniaczy i związków chemicznych, zawartych w roślinach, pomagających w zdrowym wzroście i rozwoju. Naturalne minerały są właściwie zbilansowane i uzupełnione oceaniczną glukozaminą HCL i chondroityną, pomagającymi w harmonijnym rozwoju szczeniąt dużych ras. Naturalna mieszanka mięsa z kurcząt, olejów słonecznikowego, lnianego i z łososia, dają naturalną, podstawową równowagę kwasów tłuszczowych - łącznie z DHA i EPA, które odgrywają doniosłą rolę w budowie błon komórkowych, rozwoju zdolności poznawczych, a także zdrowia skóry i sierści. Wypełniając lukę między dobrym odżywianiem i ogólnym, dobrym samopoczuciem fizycznym, miejscowe rośliny łącznie z kozieradką, pokrzywą, ostem i korzeniem róży, uzupełniają ważne składniki roślinne, zwiększające siły życiowe twojego dużego szczenięcia. Przeczytaj listę naszych składników, a sądzimy, że się zgodzisz: biologicznie odpowiedni ORIJEN stanowi naturalną i smaczną drogę do zapewnienia długiego i zdrowego życia dla twojego dużego szczeniaczka.

Orijen Adult:

Wszystkie psy są naturalnymi mięsożercami, świetnie się czują na mięsnej diecie z niewielkim dodatkiem owoców, warzyw i traw, są biologicznie przystosowane do wykorzystywania białka jako źródła energii. ORIJEN, zrobiony z wysokobiałkowego mięsa spożywczego (co najmniej 70%), z dużą ilością dodatków świeżego mięsa z kurczaków karmionych ziarnem, świeżo złowionych białorybów i z całych świeżych jajek, zapewnia zaspokojenie wszystkich potrzeb twojego psa. Nie ma tam żadnych ziaren i węglowodanów, które są dla twojego psa nieodpowiednie. W miejsce ziaren, ORIJEN zawiera pełen zestaw miejscowych owoców i warzyw (minimum 30%), które odpowiadają naturalnej psiej diecie i dostarczają ważnych, naturalnych przeciwutleniaczy i związków chemicznych, zawartych w roślinach, poprawiających zdrowie i samopoczucie. Mieszanka mięsa z kurcząt, hodowanych w sposób naturalny, olejów słonecznikowego, lnianego i z łososia, dają naturalną, podstawową równowagę nienasyconych kwasów tłuszczowych - łącznie z DHA i EPA, które zwiększają odporność, wynikającą z pożywienia, poprawiają stan skóry i sierści. Wypełniając lukę między dobrym odżywianiem i ogólnym, dobrym samopoczuciem fizycznym, miejscowe rośliny łącznie z Prawoślazem, Łopianem, korzeniem Cykorii, Pokrzywą i Ostem, które odzwierciedlają naturalną dietę psa, pomagają łagodzić, odżywiać i tonizować przewód pokarmowy, a oprócz tego wzmacniają wątrobę i kontrolują poziom insuliny. Przeczytaj listę naszych składników, a sądzimy, że się zgodzisz: biologicznie odpowiedni ORIJEN stanowi naturalną i smaczną drogę do utrzymania zdrowia i siły twojego psa - nie ważne jakiej rasy, rozmiaru i w jakim jest wieku.

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie