Aktualności

15.05.2009 - First Class – nowa karma godna polecenia.Prezentujemy Wam doskonałą, nową na naszym rynku karmę, wyprodukowaną w Wielkiej Brytanii, dostępną w Polsce od grudnia 2008 roku. Już z końcem ubiegłego roku zdobyliśmy do testowania kilka worków First Class. Były to karmy Puppy, Adult oraz Lamb & Rice. Testy trwały osiem tygodni. Poddaliśmy im jamniki szorstkowłose naszej hodowli, teriery walijskie oraz owczarki niemieckie. Potwierdzamy świetną jakość karmy oraz genialny wręcz smak i naturalny aromat. Od marca First Class jest karmą, którą z czystym sumieniem polecamy i cieszymy się z zadowolenia naszych klientów.

First Class dzieli się na: Puppy, Puppy Large, Adult, Adult Large, Lamb & Rice, Senior, a od miesiąca również Light. Opakowania to 2kg, 3kg, 7.5kg oraz 15kg.

Karma charakteryzuje się sporymi chrupkami i polecana jest szczególnie dla ras średnich, dużych i olbrzymich. Niestety nie posiada w swojej ofercie krokietów nadających się dla ras miniaturowych.

Warto zakupić mniejszy worek na testowanie, szczególnie, że karma nie jest specjalnie droga - mieści się w przedziale cenowym średniej-wyższej półki. Głównymi konkurentami są marki: Perro, Acana, Calibra, Pet-Time, Belcando.

W chwili obecnej promocją objęte zostały worki: Puppy Large 3kg oraz 15kg i Adult Large 3kg. Serdecznie zachęcamy do zakupów klikając w ten link.Informacje producenta.

First Class to karma Super Premium stworzona przez lekarzy weterynarii, aby przede wszystkim zapewnić Twojemu psu i kotu zdrowie. W jej składzie dominuje świeże mięso z kurczaka. Wyeliminowano natomiast składniki, które często są odpowiedzialne za powstawanie alergii u zwierząt (np. nie zawiera pszenicy ani pszenicznego glutenu). Nie dodajemy również chemicznych, sztucznych barwników czy aromatów, a wszystkie przeciwutleniacze są całkowicie naturalne. First Class jest idealnym wyborem dla właścicieli, którzy chcą, aby ich psy i koty były zdrowe i pełne energii przez całe życie.

Charakterystyka karmy:

  • Kondycja - Zawartość zbilansowanych ilości kwasów Omega - 3 i Omega - 6 sprawia, że skóra jest zdrowa a sierść lśniąca.
  • Alergie - Karma bez pszenicy czy pszenicznego glutenu, które mogą być przyczyną alergii i świądu skóry.
  • Naturalna - Karma bez sztucznych aromatów czy barwników. Naturalnie konserwowana z wykorzystaniem witamin i ekstraktu z rozmarynu.
  • Energia - Optymalny poziom białka, witamin i minerałów.

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie