Aktualności

01.06.2010 - Rób zakupy! Zbieraj punkty! Wybieraj nagrody!


To proste hasło w całości oddaje ideę naszego nowego programu skierowanego do klientów DogsPassion. Dokładnie dziś, 1 czerwca 2010 wystartował program lojalnościowy.

Każdy zarejestrowany użytkownik sklepu DogsPassion, po dokonaniu zakupów, otrzyma pewną ilość punktów. Im większe zakupy, tym więcej punktów wyląduje na koncie kupującego. Ilość punktów zależy od wysokości kwoty wydatkowanej na zakupy w naszym sklepie. Zebrane punkty wyświetlą się w kasie oraz w mailu potwierdzającym zamówienie. Punkty z każdych zakupów będą się sumować. Wystarczy się zalogować do sklepu, aby poznać aktualny ich stan. Nie ma znaczenia czy kupujecie towar tradycyjny, promocyjny czy wyprzedażowy - punkty otrzymacie zawsze. W każdej chwili możecie punkty wymienić na nagrody. W głównym menu po lewej stronie pojawią się nagrody w specjalnych kategoriach punktowych. Nagrody zostaną wysłane pocztą lub kurierem o czym zostaniecie poinformowani po nadaniu przesyłki.

Zapraszamy do kupowania, zapraszamy do kolekcjonowania punktów, zapraszamy do wybierania nagród i cieszenia się nimi wraz ze swoimi pupilami psimi.

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie