Aktualności

17.09.2011 - Zaproszenie na Piknik z Psem.

Bielsko-Biała 25 września 2011
 

Witam wszystkich serdecznie.

Wraz z serwisami DogPark.pl, PsieFoty.pl oraz panią Agatą Herz - psią behawiorystką, pragnę zaprosić Was na Piknik z Psem. Będzie to nasze pierwsze spotkanie w plenerze. Przygotowaliśmy na tą okoliczność kilka tematów:

- pani Agata Herz poprowadzi prelekcję "Kupujemy psa gdy mamy małe dziecko",
- pan Marcin Bogusz zajmie się fotografią psów w ruchu,
- pan Maciej Cienkosz pokaże kilka zasad, którymi cechuje się pozytywne szkolenie psów metodą Josepha Ortegi,
- ja natomiast postaram się doradzić w zakresie zdrowego żywienia psiaków.

Piknik z Psem odbędzie się w Parku Miejskim w Bielsku-Białej (dawniej Park Strzygowskiego) w dniu 25 września 2011 (niedziela) od godziny 15:00. Wstęp na Piknik jest wolny. Zapraszamy do przyjścia wraz z całą rodziną i psami oczywiście :)

Park Miejski znajduje się między ul. Partyzantów, a rzeką Białą płynącą wzdłuż ul. Sempołowskiej. Wjazd na parking znajdziecie od ul. Partyzantów blisko skrzyżowania z ul. PCK. Prosimy zabrać ze sobą prowiant. Wodę dla piesków zapewnimy. Proszę pamiętać o smyczy, obroży oraz kagańcu jeśli nie jesteście pewni zachowania swojego psa w grupie.


Wyświetl większą mapę

Jedyne czego nie możemy zapewnić to pogoda. Dlatego też spotkanie odbędzie się tylko przy sprzyjających warunkach. Jeśli będzie mokro lub będzie padał deszcz, przełożymy piknik na późniejszy termin o czy zostaniecie wcześniej poinformowani.

Proszę zgłaszać chęć przybycia na adres salon@dogspassion.pl.
 
Zapraszają:

Anna Herz - behawiorysta, Kacper Potocki - dogspassion.pl, Maciej Cienkosz - dogpark.com.pl, Marcin Bogusz - psiefoty.pl