Aktualności

09.05.2012 - Piknik z Psem - Kozy 2012

 
Mam zaszczyt zaprosić Was na imprezę, którą planowaliśmy już w zeszłym roku po udanym spotkaniu w Bielsku-Białej. Tym razem połączyliśmy siły wraz z Gminą Kozy, która to obiecała pomoc w przygotowaniu i zapewniła medialne wsparcie (Radio Bielsko oraz lokalne gazety). Piknik z Psem odbędzie się 13 maja (niedziela) na boisku przy ul. Podgórskiej w miejscowości Kozy. Rozpoczęcie imprezy planujemy o godzinie 16:00. Zapraszamy do przyjemnego spędzenia niedzielnego popołudnia z psem w towarzystwie innych właścicieli czworonogów! Zabierzcie ze sobą swojego pupila oraz rodzinę, znajomych i przyjaciół. Będzie okazja do wymiany doświadczeń. Nie zabraknie też atrakcji:

Jerzy Herma - treser i założyciel szkoły PsieEgo.pl będzie prezentował pozytywne metody szkolenia oraz przeprowadzi dla zgromadzonych mały konkurs z nagrodami.

Jolanta Kałat - znana zawodniczka w psich sportach startująca na licznych zawodach w Polsce i w Europie zaprezentuje psi zaprzęg oraz umożliwi dzieciom przejażdżkę.

Andżelika Mencel - niedawno otworzyła sklep Oskar z psimi karmami w Kozach (stanowiący filię sklepu DogsPassion) wraz z przedstawicielami marek Fitmin oraz Forza10 będzie promowała i przedstawiała produkty dla psów.

Dorota i Patryk Słotwińscy - zawodowi fotograficy, właściciele strony PatArt.pl będą podczas całej imprezy robić zdjęcia waszym czworonogom, które później będzie można ściągnąć ze strony internetowej do własnej, domowej kolekcji.

Wstęp wolny. Miła atmosfera zapewniona. Zapraszamy z psem, niezależnie czy jest to malutki West, czy ogromny Dog. W imieniu organizatorów - ZAPRASZAMY!

Kacper Potocki
gg: 3121891
tel. 668 219 610
salon@dogspassion.pl

Mapka Kóz z zaznaczoną ul. Podgórską znajduje się tutaj:
http://www.zumi.pl/,Kozy_Podg%F3rska+1,,19.1551052,49.8487968,3,3,namapie.html