Aktualności

17.10.2012 - Warsztaty udzielania pierwszej pomocy psom - Zapraszamy!

 
Zapraszamy na Warsztaty udzielania pierwszej pomocy psom! Zajęcia odbędą się 20 października (sobota) o godzinie 14:00 w domku myśliwskim koła PZŁ "Szarak" w Gierałtowicach. Zajęcia przygotowane zostały przez lecznicę "Błonie" w Oświecimiu, szkółkę www.PsieEgo.pl oraz www.DogsPassion.pl Będzie można dowiedzieć się m.in. co zrobić gdy: psa ukąsi owad lub żmija, zostanie porażony prądem, ulegnie wypadkowi komunikacyjnemu, zostanie pogryziony przez innego psa, zadławi się lub połknie ciało obce, wymiotuje i ma biegunkę. Dowiecie się też co to jest dysplazja, skręt żołądka i jak można im zapobiegać i leczyć.

Ilość miejsc ograniczona. Koszt to 20zł od osoby (przewodnicy psów ratowniczych zwolnieni z opłaty). Poczęstunek kawowy, herbata + grill zapewniony. Prosimy właścicieli psów o przychodzenie bez nich - tym razem psiaki zostają w domach :)

Zapisy i pytania: Jerzy Herma, tel. 502 391 595, jherma@interia.pl

Miejsce warsztatów: klimatyczne sala z kominkiem Domku Myśliwskiego PZŁ "Szarak"
w Gierałtowicach. Dojazd: Trasa Andrychów - Zator. Jadąc od Andrychowa w kierunku Zatora, w miejscowości Gierałtowice, po lewej znajduje się firma Protech. Zjazd do domku myśliwskiego jest po prawej stronie na przeciw tej firmy. Tutaj mapka z oznaczeniem firmy Protech: http://goo.gl/maps/xfmOy