Aktualności

15.04.2013 - Foto-relacja z warsztatów masażu relaksacyjnego - Gierałtowice.

 

Słuchotka, gładzenie uszu, pantera, lama, zygzaki... dziwnie brzmi:) Ale tych technik masażu i nie tylko uczyli się dziś uczestnicy Warsztatów Masażu Relaksacyjnego Psów zorganizowanego przez Szkołę Psiej Tresury www.psieego.pl z Wieprza przy współpracy z zoofizjoterapeutką - Katarzyną Nowicką-Katra.

Pogoda nam dopisała, uczestnicy też, dym z kominka nie uchodził, szynka na gorąco myślę, że wszystkim smakowała i mam nadzieję, że wszyscy sceptycznie nastawieni do masażu relaksacyjnego psów wynieśli coś dla siebie z prelekcji i ćwiczeń praktycznych prowadzonych pod czujnym okiem Pani Kasi.

W najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć profesjonalną sesję zdjęciową uczestników warsztatów z rąk firmy Pat Art www.patart.pl

Pamiętajcie! Jeśli Wasz pies dziś w nocy będzie mówił przez sen: "tak mi rób, tak mi dobrze" to znaczy, że warsztaty można uznać za udane:)

Dzięki, że byliście z nami!
ORGANIZATORZY

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie