Aktualności

17.07.2007 - Pierwszy, oficjalny mailing ...Witam wszystkich serdecznie. Doszedłem do wniosku, iż pora na pierwszy, oficjalny news, który mam nadzieję, będzie cyklicznie wysyłany i dobrze przez Was odbierany. Skłaniam się do cyklu miesięcznego, a gdy będzie wyraźne zainteresowanie, skrócenia go do dwóch tygodni.

Celem newsa jest informowanie Was o tym co nowego pojawiło się na psim rynku, co nowego wprowadzono do oferty naszego sklepu, jakie pojawiły się nowe promocje oraz co wstawiliśmy do wyprzedaży. Będą też inne informacje, które dotyczyć będą naszej zwariowanej rodziny, naszej hodowli "z Nieokiełznanych", przyrody, ekologi itd ...

Ilość zarejestrowanych Klientów i szybkość z jaką liczba rejestracji rośnie, skłoniła mnie, aby napisać tą pierwszą wiadomość. Pamiętajcie, że jeśli sobie nie życzycie odbierać tych maili, możecie zalogować się, wejść na Wasz profil i wyłączyć ich otrzymywanie. Jeśli ktoś z Was założył dwa konta i mailing przychodzi dwa razy, proszę o informację, a usunę jedno z kont. Wszystkie informacje wysyłane mailingiem znajdziecie też na głównej stronie DogsPassion.pl oraz w archiwum wiadomości.

Zacznę od informacji na temat ogólnej oferty DogsPassion.pl. W ostatnich tygodniach wizja sklepu zmieniła się diametralnie. Pierwotnie sklep miał oferować wszystkie akcesoria dla psów oraz dla psich właścicieli. Podjąłem jednak decyzję, że sklep będzie się specjalizował tylko w karmach i 95% oferty będą to właśnie suche i mokre karmy, przysmaki, gryzaki i preparaty witaminowe. Rozwinę też dział kosmetyków i będzie to pozostałe 5% oferty. Spytacie dlaczego? Dlatego, że większość sklepów ma wszystko, a jak to w życiu bywa, jeśli ktoś jest od wszystkiego, to jest do niczego :) DogsPassion.pl nie może sobie pozwolić na to, aby być jak wszyscy inni. To jest sklep wyjątkowy, gdzie głównym założeniem jest dbanie o Klienta i dbanie o dobre i zdrowe żywienie psów.Karmy to moja pasja. Karmienie psów i utrzymywanie ich w zdrowiu we współpracy z psimi dietetykami, to wspaniałe zajęcie, którego się podjąłem. W chwili obecnej współpracuję z 4 doskonałymi dietetykami m.in. z Wrocławia, Krakowa, Olsztyna i Pragi. Utrzymuję też ciągły kontakt z doktorem nauk weterynarii z Oświęcimia. Chcę, aby w przyszłości Klient myśląc "dobra karma dla psa", myślał - DogsPassion.pl. Już w chwili obecnej posiadam największą ofertę karm w Polsce, a zapewniam, że to dopiero początek i liczba marek będzie się powiększać bardzo szybko. Oczekuję z Waszej strony licznych pytań odnośnie żywienia psów. Obiecuję, że żadnego pytania nie pominę i postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.

Często w podzięce za dostawę karm, otrzymuję zdjęcia Waszych psów. Czasem i Was samych z psami u boku. Uzbierałem tych zdjęć pokaźną liczbę i postanowiłem wykorzystać te najciekawsze na stronie. Stworzę niebawem osobny dział "Galeria" w której będę umieszczał zdjęcia od Was. Dlatego już teraz możecie śmiało podsyłać fotografie z krótkim opisem (jak pies się wabi, ile ma lat, czym jest żywiony, itd ...). Będę też umieszczał zdjęcia przyrodnicze, gdyż jestem jej wielkim miłośnikiem i sam lubuję się w fotografowaniu przyrody. Nie krępujcie się, przysyłajcie je na adres: salon@dogspassion.pl.

Nie będę pisał o promocjach i nowościach tym razem, gdyż na to przyjdzie czas w kolejnych newsach. Zaznaczę tylko, że w ciągu najbliższych kilku tygodni na rynek polski wejdzie niesamowity produkt prosto z USA. Będzie to nowość najwyższej klasy, najlepszy na świecie, a usłyszycie o nim prędko. W chwili obecnej nie mogę powiedzieć nic więcej ponad to, że negocjacje, aby go wprowadzić do obrotu w naszym kraju i dystrybuować z Polski na resztę Europy trwały prawie dwa lata!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zachęcam na spacer wraz ze swoimi pociechami. Spacer do lasu, by można było się schować w cieniu drzew i posłuchać kojącego śpiewu ptaków.

Do przeczytania za jakiś czas - Kacper Potocki

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie