Aktualności

19.11.2013 - Mini konkurs FOTO z mini nagrodami :)

 

Serdecznie zachęcam was do wzięcia udziału w nowym konkursie fotograficznym. Zasady są bardzo proste - wystarczy przesłać na nasz adres email salon@dogspassion.pl zdjęcie, waszym zdaniem najbardziej pociesznej mordki psa. Proszę was, abyście byli autorami nadesłanych fotek. Aby nie były one pobrane z internetu, a zrobione przez was, lub waszą rodzinę. Jedna osoba może przysłać jedną fotkę. Proszę w mailu wkleić krótką adnotację, że wyrażacie zgodę na opublikowanie waszej fotografii na stronie galerii DogsPassion.pl oraz na naszej stronie Facebook.

Czekam na maile do końca listopada, czyli do soboty, do godziny 24:00. W pierwszy grudniowy weekend postaram się wybrać najfajniejszą moim zdaniem pracę i ogłosić wyniki wraz z opublikowaniem wszystkich zdjęć. Będziemy mieli chwilę radości mogąc oglądać te pyszne mordki, kufki i fąfle :)

Przygotowałem też mały upominek dla tego, kto moim zdaniem zrobi najfajniejsze zdjęcie. Jest to Dogge Walk firmy Patento Pet - system do nauki chodzenia psa przy nodze. Drugim prezentem jest słoiczek suplementu diety marki XtraCare, tabletki Anty-Stress. Serdecznie wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w tej zabawie. Do przeczytania.

Kacper Potocki
www.DogsPassion.plPowiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie