Aktualności

30.08.2007 - Ciekawe nowości i promocje.Na początku dziękuję Wam bardzo za liczne rejestracje. Jeszcze nigdy ilość użytkowników serwisu www.DogsPassion.pl nie rosła tak dynamicznie. Bardzo mi miło poinformować, że wylosowałem Panią Wandę Cichocką z Wrocławia spośród zarejestrowanych użytkowników. Wysyłam kilka upominków dla jej pieska. Są to ciastka Bosch Lamb & Rice 1kg oraz paszteciki 150g Dibaq Kurczak i Królik. Dołączę też Fitmin Magazyn, który jest rozchwytywany przez klientów "stacjonarnych".

Kolejne podziękowania należą się za zdjęcia Waszych pupili. Dostałem ich znacznie więcej niż widzicie w galerii, ale musiałem poddać je pewnej weryfikacji i tylko najładniejsze zostały tam umieszczone. Zachęcam wszystkich do nadsyłania kolejnych fotografii na adres ogólny salon@dogspassion.pl. I z góry za nie dziękuję.

Teraz trochę o promocjach. W ostatnim tygodniu obniżyłem cenę na wiele produktów. Warto zerknąć do odpowiedniego działu. Najciekawsze z nich to:

... Promocja na wszystkie dostępne karmy Fitmin. Fitmin cieszy się ogromną popularnością, gdyż mało która karma na rynku jest tak chętnie jedzona przez psy. Niektórzy klienci, którzy byli na skraju rezygnacji z podawania suchej karmy, po podaniu psom Fitmina, wracali do życia :) Niejeden piesek, który nie chciał jeść nic, zajadał się Fitminem od pierwszego powąchania. Dodam tez, że Fitmin został wybrany przez hodowlę moich rodziców jako karma prowadząca. Psy karmione są nim juz od kilku miesięcy i wydaje się być karma idealną. Nie jest droga, a niezwykle dobra jakościowo. Nowy miot, który pojawi się za około 8 tygodni będzie też karmiony Fitminem.

... Kolejną promocją objęliśmy wszystkie rodziny karmy Acana. Nie muszę chyba pisać, że jest to najlepszy wybór wśród karm do 200zł za worek 15kg. Acana jest niesamowita. Psy, które wcześniej miały problemy przy jedzeniu innych, pozbywały się tych problemów w ciągu kilku dni po przejściu na Acanę. Pamiętajcie - najlepsza karma na rynku do 200zł za duży worek. Do tego niezwykle przystępna cena za podstawową karmę bytową dla średnich ras.

... Ostatnia promocja o której warto wspomnieć to Dibaq Premium. Jest to nowa seria karm, która trafiła natychmiast do Polski po zdobyciu rynku czeskiego wśród karm tanich. Tanich, czyli mówiąc ogólnie do 100zł za duży worek. Właśnie ta karma wydaje się w tym przedziale cenowym najlepsza. Szczególną uwagę warto zwrócić na Dibaq Diet, który bazuje na rybach, kurczaku i ryżu. Polecana jest dla psów otyłych jako typ Senior&Light oraz dla psów o skłonnościach alergicznych i o łagodnym przewodzie pokarmowym jako Sensitive. Pamiętajcie, że zaraz po kurzym jajku to właśnie ryba i kurczak są najlepiej przyswajalnymi białkami dla psa. Dopiero potem jest jagnięcina! Dibaq Diet 15kg robi w naszym kraju prawdziwą furorę. Dlatego warto się nad nią zastanowić.

Promocjami czasowymi są objęte również takie karmy jak: Brit, Arion, Chicopee, Brekkies, Calibra (wybrane modele), Orijen (wysyłka gratis), Eminent, Bono, Belcando, Bewi Dog, Biomil (karmy dla Yorków), Bosch (economic) i Dibaq (standard). Następnym razem będzie okazja o nich napisać.

Co nowego wprowadziliśmy w ostatnich dniach? Najciekawsze wydają się nowe modele karmy Eminent od naszych południowych sąsiadów. Nie będę odkrywał Ameryki, jeżeli powiem, że Czesi w karmach dla psów są setki lat świetlnych przed nami. Przykre to, ale prawdziwe i jesteśmy zdani na import dobrych karm właśnie z Czech. W ostatnich tygodniach pokazały się u polskiego importera nowe modele Eminent Energy (dla psów myśliwskich, pracujących i sportowych) oraz Eminent Sensitive (dla psów wrażliwych oraz alergików). Postarałem się je mieć możliwie szybko i od wczoraj już są do kupienia w www.DogsPassion.pl

Nowością też są przysmaki Dibaq Premius. Są to mięsne paski produkowane w czterech smakach: cielęcina, ryba, dziczyzna i wątroba. Moje jamniczki się za nimi zabijają. Przysmak ten jest oparty w 90% na mięsie, więc jakościowo przebija wszystko co do tej pory widziałem. Do tego niesamowicie pachnie, ale też kosztuje swoje. Nic to jednak, wystarczy dać pieskowi Premiusa i ten nam pokaże ruchem swojego ogona czy był to dobry wydatek :)

Na koniec wspomnę tylko o niezwykłych puszkach firmy Animonda. Konkretnie o serii Animonda Meat-O-Lini. Są to bardzo zmyślne pierożki w środku których pieski znajdą najlepsze psie smakołyki - jagnięcinę z serem, kurczaka z marchwią i inne. Całość zamknięta w puszkach 400g. Wygląda to obłędnie, aż samemu chciałoby się zjeść. Klienci, którzy kupili te puszeczki mówią jednym głosem - nie ma nic równie oryginalnego i dobrego wśród puszek dla psów.

Nie będę Was więcej męczył. Do przeczytania zatem za jakiś czas. Na końcu rada, którą warto przestrzegać - karmiąc słabą jakościowo karmą należy skrapiać ją niewielką ilością oliwy z oliwek w celu zapobiegania tworzeniu się "złych" kwasów nienasyconych w organizmie psa. Oczywiście droższe karmy posiadają odpowiednie składniki (wyciągi z porzeczki, nagietka i inne), które temu zapobiegają. W ich przypadku nie musimy sobie zawracać oliwą głowy.

Pozdrawiam łowieckim Darz Bór !!!

Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie Powiększ zdjęcie