Produkty

TropiDog Super Premium

 

Wysoka jakość produktów oraz potwierdzona skuteczność działań firmy Tropical to cechy doceniane i rozpoznawane na całym świecie. To zasługa wieloletniego doświadczenia i pieczołowicie zdobywanej wiedzy firma została założona w 1977 roku.
W pełni zautomatyzowane linie technologiczne Tropical umożliwiają produkowanie pokarmów płatkowanych i granulowanych dla ryb akwariowych, stawkowych oraz gadów; pokarmów w postaci mieszanek ziarnowych i ekstrudów dla ptaków i małych ssaków (Tropifit), a także preparatów i testów akwarystycznych.

W 2009 roku zakończyły się prace związane z budową jednej z najnowocześniejszych linii do ekstruzji na świecie, wytwarzającej produkty o wyjątkowo rzadko spotykanych do tej pory parametrach. Karmy produkowane są w technologii HTST, czyli obróbce w wysokiej temperaturze i ciśnieniu w bardzo krótkim czasie. Specjalistyczne procesy umożliwiają przygotowanie pokarmu zachowującego wszelkie wartości odżywcze składników i charakteryzującego się bardzo wysoką przyswajalnością. Wszystkie procesy produkcyjne przebiegają zgodnie z restrykcyjnymi normami, czego potwierdzeniem są certyfikaty ISO i HACCP. Dzięki wyrafinowanej technologii produkty firmy Tropical spełniają wysokie wymagania klientów w kraju i za granicą.